Penzión St. Nicolaus, ubytovanie Sečovce

Penzion St. Nicolaus ponúka ubytovanie v 41 izbách (Premium) a apartmánoch.

Penzión St. Nicolaus, ubytovanie Sečovce

Popis činnosti

Penzion St. Nicolaus ponúka ubytovanie v 41 izbách (Premium) a apartmánoch.

Adresa: SNP 67, 078 01 Sečovce
Telefón:0905 230 887, 0908 836 468

Reštaurácia a pizzeria s ponukou lahodných sezónnych špecialít. Elegantné priestory pre Vašu svadbu, konferencie a oslavy s moderným vybavením, kapacitou až 180 osôb.

Ubytovanie:

- bezplatné wi--fi pripojenie, LCD, TV-SAT, chladnička
- kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, toaleta

V cene ubytovania je uvítací nápoj, voľný prístup k bazénu, strážené parkovisko, raňajky, 5 % zľava na jedlá v reštaurácii.

Svadby

Predstavte si dokonalú svadbu. Prežite Váš veľký deň „D“ v krásnom a elegantnom prostredí. Profesionálny a individuálny prístup nášho tímu, špičková kvalita a komplexné služby Vám zabezpečia bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych v novej exkluzívnej sále s kapacitou 180 hostí. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich predstáv.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.