secovce.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Domy, chaty a chalupy - Mesto Sečovce

Reality 1-20 z 48

REALITY Sečovce a okolie

Chata - turistická ubytovňa Dedinky, Slovenský raj

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 7134: Ponúkame na predaj chatu - turistickú ubytovňu nachádzajúcu sa v obci Dedinky - Dobšinská Maša priamo na brehu vodnej nádrže Palcmanská Maša. Objekt vďaka svojej atraktívnej polohe ponúka krásne výhľady na vodnú nádrž a panorámu južnej časti NP Slovenský raj. Kapacita ubytovacieho zariadenia je 17 lôžok. Nachádza sa tu priestranná (59 m2) spoločenská miestnosť s krbom vhodná aj na organizovanie rôznych podujatí, vybavená kuchyňa (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica), terasa s posedením, vonkajšie posedenie s ohniskom, asfaltové parkovisko. Na prízemí objektu sa nachádzajú 3 samostatné izby (1/4, 1/3, 1/2) s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). Na poschodí sú tiež 3 samostatné izby (2/3, 1/2) s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC). Objekt je napojený na obecný vodovod a elektr. sieť. Odpad je riešený žumpou. Vykurovanie objektu je zabezpečené elektrickými konvektormi zn. PROTHERM. Ubytovňa ponúka nielen nenáročné prechádzky v krásnej prírode, ale aj možnosť náročnejších turistických peších túr po roklinách a planinách Slovenského raja (Zejmarská roklina, Kláštorisko, Havrania skala) a pobyt pri vode (člnkovanie, kúpanie, lov rýb). Z objektu je možné robiť celodenné výlety autom za poznávaním historických pamiatok Spiša a Gemera (Spišský hrad, Levoča, Betliar, Krásna Hôrka), jaskýň (Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Domica) a prírodných krás (Vysoké Tatry, Slovenský kras). V zime je možnosť lyžovania na zjazdových či bežeckých tratiach v lyžiarskych strediskách Dedinky, Mlynky, na lyžiarskom vleku pre začiatočníkov vo vzdialenosti 200 m od objektu a možnosť korčuľovania na zamrznutej vodnej nádrži. Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich poznávanie prírody, kľud a pokoj.

Chata - turistická ubytovňa Dedinky, Slovenský raj

Atraktívny RD s peknou záhradou, Smižany

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 7026 - Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou a garážou nachádzajúci sa v Smižanoch. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 563 m2. Dom je tehlovo-kvádrovej konštrukcie a kolaudovaný bol v roku 1998. Na prízemí sa nachádza chodby, priestrannej obývacej miestnosti, kuchyne, jedálne, komory a WC. Obývacia miestnosť s kozubom je prepojená s terasou. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde je presvetlená galéria, 3 izby, šatník, veľká kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom a WC. Z poschodia je pekný výhľad na záhradu (2 balkóny). Na terase je vonkajší krb, čiastočne je terasa zastrešená. Vykurovanie domu je riešené ako ústredné, zabezpečené plynovým kotlom. Náklady na prevádzku domu sú nízke, mesačne celkom 190 EUR vrátane koncesionárskych poplatkov. Súčasťou domu je garáž, ktorá je podpivničená. K domu prislúcha pekná záhrada so stromami orientovaná na juh. Nachádza sa tu záhradný domček na náradie. Pre domom je parkovacie miesto. Dom je situovaný v centrálnej časti obce s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta Spišská Nová Ves. Informácia o cene v RK.

Atraktívny RD s peknou záhradou, Smižany

Rodinný dom, tichá časť obce Smižany

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 7140 - Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite v obci Smižany. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1980 a bola kompletne rekonštruovaná v roku 1993. Nachádza sa na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 606 m2. Objekt je možné využívať ako dvojgeneračný rodinný dom s dvomi samostatnými vchodmi, resp. apartmán na poschodí možno využívať na prenájom. Dom je tehlovo-kvádrovej konštrukcie so strechou z dvojnásobného belgického šindľa a je zateplený, s plastovými oknami a kvalitnými podlahami. Na prízemí rodinného domu sa nachádza priestranná presvetlená obývacia izba s krbovou pieckou, kuchyňa, špajza, kúpelňa s toaletou, vinna pivnica a dve garáže. Prízemie domu môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Na prvom poschodí sa nachádza chodba, 4 spálne a dve kúpelne s toaletou. Súčasťou prvého poschodia je aj apartmán, ktorý pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální a kúpelne s toaletou.Táto obývacia časť prvého poschodia má tiež svoj samostatný vchod. V celom dome sú plastové okná a kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. K domu prislúcha vonkajšie sedenia a záhrada. Rodinný dom sa predáva s kompletným zariadením.

Rodinný dom, tichá časť obce Smižany

Rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 6980 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť z tehlovej konštrukcie je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave. Jednopodlažný dom pozostáva z 3 obytných miestností, predsiene, chodby, kuchyne, špajze, kúpeľne a WC. V r.2008 boli menené v predsieni plastové okná, v izbe sa nachádza kachľová pec, podlahy-drevené. K dispozícii je pôjd s možnosťou dostavby. Dom je sčasti podpivničený. V zadnej časti sa nachádza dreváreň, garáž a záhrada. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami, ohrev vody zabezpečuje bojler. Celková výmera pozemku je 238 m2.

Rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

Rodinný dom (692 m2) blízko centra Sp. Novej Vsi

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 6852 - Ponúkame na predaj rodinný dom tehlovej konštrukcie nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Sp. Nová Ves. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 692 m2. Nehnuteľnosť pozostáva zo 4 obytných izieb, kuchyne so špajzou, kúpelne, predsiene, chodby a WC. Dom je čiastočne podpivničený. V podkroví je možnosť vytvorenie dodatočnej obytnej plochy. Dom je čiastočne rekonštruovaný, v dobrom technickom stave. Rozsiahla prestavba bola realizovaná v roku 2004. V rámci nej bola rekonštruovaná sedlová strecha (krytina Bramac), boli založené plastové okná, plávajúce podlahy, v izbách zostali drevené dosky. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom (ústredné) ako aj lokálne kachľovými pecami v 2 izbách. Na pozemku sa nachádza tiež murovaná garáž, na záhrade ovocné stromy. Nehnuteľnosť môže byť vhodná aj na podnikateľské účely (súkromná ambulanciu, právne služby) s možnosťou využitia predzáhradky na priestrannú parkovaciu plochu. Dom je k dispozícii ihneď.

Rodinný dom (692 m2) blízko centra Sp. Novej Vsi

Dom vhodný aj na podnikanie, centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 7073 - Ponúkame na predaj dvojpodlažný dom s peknou záhradou, ktorý možno využiť na bývanie, na podnikanie (súkromná ambulancia, právne služby), resp. ich kombináciu. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 598 m2. Dom je dvojpodažný so sedlovou strechou, čiastočne podpivničený. Dom bol rozsiahlejšie rekonštruovaný v roku 1958 a v roku 1985 v súvislosti s riešením nadstavby. Objekt bol v minulosti využívaný na administratívne účely. Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, kúpelňa s WC a 3 miestnosti, sklad. Celková zastavaná plocha prízemia je 116 m2. Na poschodie vedie schodisko betónovej konštrukcie, kde sa nachádza chodba, WC a ďalšie 3 miestnosti. Zastavaná plocha poschodia je 85 m2. Dom je možné riešiť aj ako dvojgeneračné bývanie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanál, elektrina). Na pozemku sa nachádza samostatná garáž, hospodárska budova, na záhrade sú ovocné stromy. Dom je k dispozícii ihneď.

Dom vhodný aj na podnikanie, centrum Sp. Nová Ves

Rodinný dom Iliašovce

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 6857 - Na predaj rodinný dom kamennej konštrukcie nachádzajúci sa v obci Iliašovce. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 348 m2. Dom má 2 nadzemné podlažia - na prízemí sa nachádza spojená kuchyňa s obývacou izbou a sociálne zariadenie. Na poschodí sú dve obytné izby. Vykurovanie domu je elektrické (radiátory), v obývacej izbe je kozub na tuhé palivo. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa ako aj septik.

Rodinný dom Iliašovce

Rodinný dom s krásnym pozemkom (1400 m2), Zahura

Dátum pridania: 11.2.2016

Číslo ponuky: 6893 - Na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom nachádzajúci sa v rekreačnej oblasti Zahura pri Spišských Vlachoch. Rodinný dom možno využiť najmä ako rekreačný či víkendový dom ale aj pre celoročné bývanie. Dom tehlovej konštrukcie bol kolaudovaný v roku 1969. Nachádza sa na rovinatom pozemku obdĺžnikového tvaru s rozlohou 1400 m2. Ide o dvojpodlažný rodinný dom, sčasti podpivničený. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, 3 obytné miestnosti, kúpelňa s bojlerom. Na poschodí sú 2 veľké obytné miestnosti, sklad a terasa so sedením. Dom je rekonštruovaný 2013-2014: odizolovanie základov novou drenážou, nopová fólia, nové elektrické rozvody, svetlá na foto bunku pred domom, nový plot, prístupová cesta vysypaná makadamom. Vykurovanie je riešené kozubmi na tuhé palivo nachádzajúce sa v izbách. Na pozemku vlastná studňa. Rekreačná oblasť Zahura je známe stredisko patriace do turistickej oblasti Galmus, 3 rybníky v bezprostrednej blízkosti, reštaurácia Sabinka, 7 km lyžiarskej stredisko Plejsy.

Rodinný dom s krásnym pozemkom (1400 m2), Zahura

RD s krásnym pozemkom (1527 m2), Sp. Tomášovce

Dátum pridania: 9.2.2016

Číslo ponuky: 7043 - Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom v obci Spišské Tomášovce, v blízkosti NP Slovenský raj. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 1527 m2, situovaný je na konci slepej ulice. Na pozemku sa nachádza rodinný dom, samostatná garáž, altánok s prístreškom a krbom, bazén s filtráciou a ohrevom vody, sklad dreva, vŕtaná studňa, ovocné stromy. Pozemok je po celom obvode oplotený, vstupná brána na diaľkové ovládanie, pred domom je spevnená plocha - parkovisko. Dom má celkom 7 izieb, je vhodný na podnikanie ako menší penzión (prízemie), resp. ako dvojgeneračné bývanie. Dom je tehlovo-kvádrovej konštrukcie, spolovice podpivničený so sedlovou strechou BRAMAC. Dom bol po rozsiahlej rekonštrukcii skolaudovaný v roku 2006. Na prízemí sa nachádza predsieň, chodba, 3 obytné miestnosti, kuchyňa a 2 kúpelne s WC. Na pochodí sa nachádza priestranná hala s krbom a kuchyňou prepojená s veľkým balkónom, 3 obytné miestnosti, kúpelňa s WC. V podkroví domu je ďalší obytný priestor. VÝHODOU DOMU PO REKONŠTRUKCII SÚ NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY.

RD s krásnym pozemkom (1527 m2), Sp. Tomášovce

RD s pekným pozemkom (699 m2), Smižany

Dátum pridania: 9.2.2016

Číslo ponuky: 7013 - Ponúkame na predaj rodinný dom s pekným pozemkom nachádzajúci sa v obci Smižany. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 699 m2. Nehnuteľnosť tehlovej konštrukcie pozostáva z 3 priestranných obytných miestností, kuchyne, komory, kúpeľne s WC a chodby. Dom je v zachovalom stave - má drevené okná, v izbách sú drevené podlahy. V podkroví je jedna obytná miestnosť, rekonštrukciou možno získať dodatočnú obytnú plochu. Vykurovanie je riešené ako ústredné na plyn zabezpečené plynovým kotlom. V obývacej miestnosti je kachľová pec. Dom je sčasti podpivničený, napojený je na všetky inžinierske siete. V dome je nová elektroinštalácia. Výhodou je tiež vlastná studňa. K domu prislúcha dreváreň a priestranná garáž. Za domom je pekná záhrada orientovaná na juh.

RD s pekným pozemkom (699 m2), Smižany

Nízkoenergetický bungalov, Smižany

Dátum pridania: 9.2.2016

Číslo ponuky: 7153 - Ponúkame na predaj nízkoenergetický rodinný dom - novostavbu (2011) nachádzajúcu sa v tichej časti obce Smižany. Rodinný dom v štýle bungalov je postavený na slnečnom pozemku o výmere 454 m2. Obytná plocha nehnuteľnosti je 91 m2. Jednopodlažný objekt pozostáva z predsiene so vstavanou skriňou, obývacej izby s kuchyňou, ktorá je vybavená vstavanými spotrebičmi, z technickej miestnosti so špajzou, z 3 izieb, kúpelne a WC. Dom je murovaný z pórobetonových tvárnic YTONG LAMBDA (tepelnoizolačné murivo), zateplený a pokrytý je plechovou krytinou. V dome sú drevené podlahy + keramická dlažba a podlahové kúrenie v kuchyni, chodbe, kúpeľni ako aj vo WC. Okná sú plastové 5 komorové so žalúziami. Kúrenie je na plynový kotol zn. VIESMANN, ktorý zabezpečuje aj ohrev vody (bojler). V obývacej miestnosti je príprava na krb a ostatné miestnosti sú svetlé, priestranné a slnečné. Vo dvore sú vydláždené dve parkovacie miesta a k domu prislúcha aj plechová garáž. Vďaka modernej konštrukcii a voľbe kvalitných materiálov je možné dosiahnuť významné úspory na prevádzke. Dom má aj prípravu na slnečné kolektory. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Nízkoenergetický bungalov, Smižany

RD v rekonštrukcii s peknou záhradou, centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 9.2.2016

Číslo ponuky: 6974 - Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v prebiehajúcej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v blízkosti centra Spišskej Novej Vsi. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 675 m2. V rámci kompletnej rekonštrukcie sa riešilo odizolovanie základov domu trativodom zo štrkodrvy a drenážnou rúrou po obvode celého domu. Poschodie bolo kompletne rekonštruované - nový betónový strop (deka), obvodové murivo YTONG, kompletne nová strecha so škridľou BRAMAC. V celom dome sú nové plastové okná. Dom je čiastočne podpivničený. Na prízemí sa nachádza predsieň, vstupná hala, kuchyňa, 3 obývacie miestnosti, kúpelňa a WC. V izbách zostali pôvodné drevené podlahy. Na poschodí je vytvorený nový holopriestor, možnosť riešenia dispozície podľa vlastných predstáv. Dom je možné riešiť aj ako dvojgeneračné bývanie s vytvorením samostatného vstupu na poschodie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanál, elektrina). Na pozemku sa nachádza hospodárska budova, na záhrade sú ovocné stromy. Na pozemku je vlastná studňa, dreváreň. Nehnuteľnosť môže byť vhodná aj na podnikateľské účely (súkromná ambulancia, právne služby). Dom je k dispozícii ihneď.

RD v rekonštrukcii s peknou záhradou, centrum Sp. Nová Ves

RD s krásnym pozemkom (752 m2), centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 9.2.2016

Číslo ponuky: 7072 -Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym slnečným pozemkom v blízkosti centra Spišská Nová Ves s veľkým potenciálom. Nenáročnou rekonštrukciou možno získať romantický rodinný dom napr. v štýle Provence s výbornou lokáciou v rámci mesta a nádhernou záhradou. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 752 m2. Dom je dvojpodlažná budova so sedlovou strechou vo veľmi dobrom technickom stave, čiastočne podpivničený. Na prízemí sa nachádza veranda, chodba, 2 obytné miestnosti, kuchyňa, komora, kúpelňa s WC. Na poschodí je podkrovný priestor vo výbornom stave ako holopriestor, kde možno jednoducho dobudovať ďalšiu obytnú plochu podľa vlastných predstáv. Strešná konštrukcia je vo veľmi dobrom stave. V dome sú pôvodné drevené okná, v izbách plávajúca podlaha, v kúpeľni je dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanál, elektrina). Na pozemku sa nachádza hospodárska budova, na záhrade sú ovocné stromy. Nehnuteľnosť môže byť vhodná aj na podnikateľské účely (súkromná ambulancia, právne služby). Dom je k dispozícii ihneď.

RD s krásnym pozemkom (752 m2), centrum Sp. Nová Ves

RD, slnečný pozemok (1004 m2), centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 9.2.2016

Číslo ponuky: 7166 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na rozľahlom pozemku s výmerou 1004 m2 orientovaný na juh. Nehnuteľnosť s pôdorysom cca 14 x 10 m je tehlovej konštrukcie, dvojpodlažný kompletne podpivničený objekt s valbovou strechou. Na prízemí sa nachádza presklenná vstupná chodba, hala, obývacia miestnosť, kuchyňa, spálňa, tretia obytná miestnosť a kúpelňa s WC. V podkroví je rozľahlý priestor, ktorý je možno využiť na ďalšiu obytnú plochu. Dom je v pôvodnom stave - drevené okná, podlahy parkety a linoleum. Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol zn. PROTHERM, v izbách sú liatinové radiátory, v spálni kachľová pec. K domu vedie nová elektrická prípojka vedená pod zemou. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv vo výbornej dostupnosti do centra mesta na slnečnom pozemku orientovanom na juh.

RD, slnečný pozemok (1004 m2), centrum Sp. Nová Ves

Dvojgeneračný rodinný dom Odorín

Dátum pridania: 3.2.2016

Číslo ponuky: 7141 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Odorín, v blízkosti Spišskej Novej Vsi. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 788 m2. Rekonštruovaný dom predstavuje vynikajúcu príležitosť pre dvojgeneračné bývanie v zaujímavej lokalite na kraji obce s vhodnou orientáciou a krásnymi výhľadmi na obec a okolie. Dom predstavuje 2 dispozične rovnako riešené trojizbové byty s kuchyňou, kúpeľňou a WC. V centre domu je priestranná chodba, hala s masívnym dreveným schodiskom. Z chodby vedú samostatné vstupy do jednotlivých miestností. Kuchyňa je spojená s balkónom, výhodou je aj príručná komora. Na prízemí je kúpelňa so sprchovacím kútom, na poschodí kúpelňa s vaňou. Obe podlažia majú samostatné WC. Dom je podpivničený, v suteréne je letná kuchynka, z ktorej je možné ísť na záhradu, kotolňa a garáž. Dom je v dobrom technickom stave - priebežne bol rekonštruovaný. Strecha vrátane izolácie bola rekonštruovaná pred 7 rokmi, v dome sú plastové okná zn. NOVES. Vykurovanie je ústredné - zabezpečené elektrickým kotlom v kombinácii s kotlom na tuhé palivo. Možné je aj pripojenie na plyn, prípojka na plyn sa nachádza na hranici pozemku pred domom. V izbách sú nové radiátory s termohlavicami. Odpad je riešený žumpou. Výhodou je vlastná kopaná studňa. Za domom sa nachádza hospodárska budova a pekná udržiavaná záhrada.

Dvojgeneračný rodinný dom Odorín

Fínsky zrubový dom HONKA

Dátum pridania: 29.1.2016

Číslo ponuky: 6900 -Na predaj celomasívny zrubový dom najvyššej kvality zo severského dreva značky HONKA. Originálny zrubový dom L3 je situovaný v exkluzívnom prostredí golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici. Dom s celkovou úžitkovou plochou 142,3 m2 je orientovaný s výhľadom na Vysoké Tatry a vstup do domu je z východnej strany. Hlavný výhľad je zabezpečený celopresklenným riešením s izolačným trojsklom. V dome sú riešené 3 samostatné izby, hlavná obývacia hala s fínskym mastencovým krbom vrátane kuchynského zázemia, 2 kúpeľne, vstupná predsieň a odkladacia miestnosť na prízemí aj poschodí. Hlavná časť domu je oddelená od hlavného vstupu zádverím. Zo zádveria sa vstupuje do skladovej (odkladacia) miestnosť kde je umiestnený elektrický kotol na kúrenie, ohrievač vody, kompletná príprava pre práčku poprípade sušičku. Zvyšný priestor miestnosti je riešený tak, aby sa tam ľahko dal zrealizovať regálový systém úložného priestoru a pod. Hlavná hala - galerovito otvorená s prednou celopresklennou plochou s východom na prekrytú terasu po celej dlžke domu so šírkou 3 m. Súčasťou obývacej haly je kuchynské zázemie, ktoré je v priestore oddelené fínskym mastencovým krbom. Na prízemí sa nachádzajú dve samostatné ubytovacie izby. Menšia izba má svoju plnohodnotnú kúpeľňu so sprchovacím preskleným kútom, umývadlom a toaletou. Väčšia izba má prechodné dvere do kúpeľne, ktoré sa samozrejme v prípade, že ich klient nechce dajú upraviť a hlavný vstup do tejto kúpeľne bude len zo strany hlavnej časti domu – spoločná kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza jedna izba s nádherným výhľadom na Golfové ihrisko a odkladacia (sezónna) malá miestnosť. Vstup do hornej izby z prízemia je riešený jednoramenným schodiskom cez malý balkónik. Dom je komplet riešený elektrickým kúrením – elektricky kotol so snímačom teploty a s možnosťou ovládania zapínania kotla cez telefón. Vykurovanie je riešené samotnými radiátormi v izbách. V kúpeľní je podlahové kúrenie a rebríkový radiátor s možnosťou zapínania aj mimo vykurovacej sezóny. V hlavnej obývacej hale sú zrealizované podlahové konvektory, ktoré sú umiestnené pod veľkým presklením. Doplnkové kúrenie je riešené fínskym mastencovým krbom umiestneným v priestore, ktorý má 48-hodinovú sálavú schopnosť – výhrevnosť priestoru. Samotná podlaha v obývacej časti domu je celoplošne lepený masív – drevená zn.Parador (nemecký výrobca). Vo vstupnom zádverí, v sklade a na prízemí, ako aj v kúpeľní je keramická podlaha. Nosným stavebným materiálom je vysokokvalitná fínska borovica a prírodný kameň, čo je zárukou zdravého bývania. Transparentný náter drevených zrubových domov necháva vyniknúť krásu a neprekonateľnú eleganciu kresby severskej borovice. Fínska spoločnosť HONKARAKKENNE OYJ je najväčším svetovým výrobcom drevených zrubových domov. Filozófiou HONKA je originalita a záruka najvyššej kvality spätej s prírodou a súčasným štýlom bývania.

Fínsky zrubový dom HONKA

Romantická chalupa s pozemkom (1581 m2) na Galmuse

Dátum pridania: 29.1.2016

Číslo ponuky: 6978 - Na predaj kompletne rekonštruovaná chalupa (2007) nachádzajúca sa v obci Olcnava, približne 25 km od okresného mesta Spišská Nová Ves (autom cca 20 minút). Chalupu je možné využívať celoročne aj ako rodinný dom. Nachádza sa na rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 1581 m2. Pozemok je situovaný na okraji obce v blízkosti lesa so vstupom do turistickej oblasti Galmus (galmus.sk). Táto horská oblasť nachádzajúca sa na území medzi menšími obcami Matejovce nad Hornádom, Olcnava, Poráč či Slovinky ale aj mestami Krompachy či Spišské Vlachy je považovaná za jedinečné prírodné ale aj kultúrne prostredie. Nehnuteľnosť je tehlovo-kvádrovej konštrukcie. Pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, toalety, chodby a zimnej záhrady s celkovou obytnou plochou 110 m2. V celom dome sú drevené okná, plávajúce podlahy a keramická dlažba. Vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol, v dome okrem krajných obytných miestností je podlahové vykurovanie. V obývacej miestnosti je kozub, všetky dvere aj okná sú z masívu. Vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol, voda je obecná. Na pozemku sa nachádza vlastná čistička vody s filtrom. Strecha je pokrytá škridľovou krytinou BRAMAC. K domu prislúcha rozsiahly pozemok, prístrešok na auto, terasa so strechou, kozub, vonkajšie sedenie či hojdacie siete. Na pozemku nájdete aj dve menšie jazierka spojené umelým potôčikom (voda cirkuluje v uzavretom okruhu). Vinná pivnica je zakomponovaná priamo do svahu. Na pozemku je vlastná kameňom obložená studňa. V cene je v prípade záujmu aj kompletné vybavenie domu. Možná dohoda na cene!

Romantická chalupa s pozemkom (1581 m2) na Galmuse

Rodinný dom centrum Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 29.1.2016

Číslo ponuky: 7116 - Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 575 m2. Nehnuteľnosť tehlovej konštrukcie s valbovou strechou je z časti podpivničená. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, hala s jedálenským stolom, kuchyňa so špajzou, obývacia izba s krbom, spálňa, kúpelňa s vaňou, WC. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kúpelňa so sprchou a WC. Dom bol kompletne rekonštruovaný v roku 2008. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom. Mesačné náklady na prevádzku domu cca 170 EUR. Za domom sa nachádza budova, ktorá slúžila v minulosti ako prevádzkový priestor - v súčasnosti je bez využitia, resp. ako skladovací priestor. Dom je oplotený, parkovacie miesta sú pozdlž domu na bočnej ulici alebo priamo vo dvore.

Rodinný dom centrum Spišská Nová Ves

Dvojgeneračný rodinný dom Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 29.1.2016

Číslo ponuky: 6934 - Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s 2 samostatnými bytovými jednotkami v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 600 m2. Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, detská izba, kúpelňa a samostatné WC. Kuchyňa je prepojená s terasou so sedením. Na prvom poschodí je chodba, kuchyňa so špajzou, obývacia izba, spálňa a dve izby s balkónmi. Tiež je tu kúpelňa a samostatné WC. Dom je čiastočne rekonštruovaný - drevené okná, v izbách sú drevené podlahy. Dom je celý podpivničený. Na pozemku sa tiež nachádza samostatne stojaca garáž s hospodárskou budovou.

Dvojgeneračný rodinný dom Spišská Nová Ves

Mobilehouse (dom bez stavebného povolenia) 8 lôžok

Dátum pridania: 27.1.2016

lagunareality.sk (Číslo ponuky: 7021) - Ponúkame na predaj dom na kolesách (mobilehouse). Výhodný v prípade ak na záhradu plánujete domček alebo chatku, ale nechcete si vybavovať rôzne zdĺhavé povolenia. Dom pozostáva z troch izieb a to obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálňa a ešte jednej obytnej miestnosti, ktorá môže slúžiť ako detská izba alebo šatník + kúpelňa s WC. V obytnom domčeku sa nachádza až 8 miest na spanie. Obytná plocha mobilehousu je 30m2. Vykurovanie je riešené krbom na plyn a konvertorom. Má prípojku na vodu, elektrinu a odpad. Plastové okná sú značky SLOVAKTUAL. Hnuteľnosť je zateplená od podlahy a má zateplenú aj strechu. K domu je možné pristaviť aj terasu. Mobilehouse je vhodný na rôzne dovolenky v lete aj v zime, no aj na celoročné bývanie.

Mobilehouse (dom bez stavebného povolenia) 8 lôžok
Reality 1-20 z 48

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Domy, chaty a chalupy

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Sečovce? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Sečovce-Bačkov, Dargov, Dvorianky, Hriadky, Horovce, Moravany, Malé Ozorovce, Parchovany, Trnávka, Veľké Ozorovce, Zbehňov, Zemplínska Teplica
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang