Byty, domy, chaty a iné reality v Sečovciach a okolí

Reality 1-20 z 125

REALITY Sečovce a okolie

Dom v obci Zatín - okr. Trebišov

Dátum pridania: 17.4.2014

Ponúkame na predaj 1-podlažný dom v obci Zatín, zastavaná plocha 182 m2, so záhradou 2000 m2, pitná voda: vodovod, odpad: žumpa, kúrenie: plyn, príp. tuhé palivo, stavebný materiál - panel, tehla, asfaltová príjazdová cesta. Dom má 7 izieb. Vhodný na rekonštrukciu. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Maklér: Bc. Marián Pec Mobil: 0948 720 070 Email: pec@flexireal.sk

Dom v obci Zatín - okr. Trebišov

Stavebná parcela a rodinný dom v centre Sečoviec na ulici SNP

Dátum pridania: 17.4.2014

V ponuke stavebná parcela a starší rodinný dom v centre Sečoviec na SNP. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 2300 metrov, na ktorom sú všetky inžinierske siete. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS, Ing. Tomáš Gešovský, 0915 874 598 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu. Dohoda na cene možná v prípade rýchleho a korektného jednania. Byt je v exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie.Spolupráca ostatných RK vítaná.

Stavebná parcela a rodinný dom v centre Sečoviec na ulici SNP

Rodinný dom za rozumnú cenu - Sečovce

Dátum pridania: 17.4.2014

Na predaj rodinný dom v obci Sečovce na ulici Slovenského národného povstania. Dom sa nachádza v centre obce a ma pozemok o rozlohe 21 árov. Všetky inžinierske siete sú na pozemku - elektrina, plyn, kanál. Studňa je taktiež napojená na rozvody v dome. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Má plastové okná a novú strešnú krytinu. V dome sú tri izby, ktoré sú vykurované prostredníctvom gamatiek. Celková obytná plocha je cca 100 metrov štvorcových. K domu patri niekoľko hospodárskych budov. Dom je bez ďalších väčších investícií obyvateľný. Nehnuteľnosť je v exluzívnej ponuke RK. Spolupráca ostatných realitných kancelárii je vítaná. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS, Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Rodinný dom za rozumnú cenu - Sečovce

2 izbový tehlový byt Tomášikova ulica

Dátum pridania: 17.4.2014

Predám čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový tehlový byt, na Tomášikovej ul. Košice-sever. Byt je v osobnom vlastníctve na treťom poschodí, zatepleného bytového domu, podlahová plocha 60 m2, v byte je murované jadro, prevedená výmena okien, nové radiátory a kuchynská linka, v obývacej izbe je krb, ktorý je napojený na ustredné kurenie. Blízko je obchodné centrum a zdravotné stredisko. Vzdialenosť cca. 5 minut od centra mesta v TOP lokalite. Pripravený k okamžitému nasťahovaniu. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu. Vážení klienti, na Vaše prípadné otázky ohľadom bytu a obhliadok Vám rád odpovie Maklér: Borgoň Branislav Mobil: 0948 899 373 Mail: borgon@flexireal.sk

2 izbový tehlový byt Tomášikova ulica

Dom na Zeplínskej ulici + voľná stavebná parcela

Dátum pridania: 17.4.2014

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v Košiciach - Zemplínska ul., 90 m2 obytnej plochy, 3 izby + predizba + kuchyňa, kúpeľňa, wc. Prislúcha 16 árový pozemok (možnosť oddelenia ďalšej stavebnej parcely), kompletné IS, (kanalizácia, vodovod, vlastná studňa, elektrina). Pôdorys domu je 10x10, čiastočne podpivničený, voľné podkrovie - možnosť nadstavby. Kúrenie na plynový kotol, k domu prislúcha garáž, hospodársky domček a vinná pivnica. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS, Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu. Dohoda na cene možná v prípade rýchleho a korektného jednania. Byt je v exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie.Spolupráca ostatných RK je vítaná.

Dom na Zeplínskej ulici + voľná stavebná parcela

Meštiansky dom v centre mesta

Dátum pridania: 17.4.2014

Na predaj meštiansky dom na Dominikánskom námestí v historickom centre Košíc. Nehnuteľnosť stoji na pozemku o výmere 263 metrov a jej celková rozloha je cca 800 metrov štvorcových. Dom pozostáva z jedného podzemného podlažia, dvoch nadzemných a dvoch podkrovných podlaží a obsahuje viacero samostatných bytových a podnikateľských jednotiek.Tri byty o rozlohe 90 m2, 40m2 a 160 m2 dopĺňa prevádzka baru, reštaurácie a krčmy. V budove sa nachádza taktiež 120 m2 kancelárskych priestorov. Všetky priestory budovy sú okamžite vhodné k prenájmu /časť je aj aktuálne prenajatá/. Na základe aktuálne /3.7.2013/ vyhotoveného znaleckého posudku je hodnota nehnuteľnosti 590 000 Eur. Možnosť dohody pri korektnom a promptnom jednaní. Všetky ďalšie informácie, fotografie a pôdorysy k dispozícii v realitnej kancelárii. Nehnuteľnosť je v exluzívnej ponuke RK. Spolupráca ostatných RK je vítaná. V CENE /450 000/ JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Meštiansky dom v centre mesta

3-izbový "pražský" byt na Jazere - Amurská

Dátum pridania: 17.4.2014

Realitná kancelária FLEXIREAL ponúka na predaj 3-izbový byt pražského typu na Amurskej ulici. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Rozloha je 67 metrov štvorcových. Byt má loggiu. Poschodie 7. z 9. Ihneď voľný. Dohoda možná. Byt v exluzívnej ponuke. Spolupráca iných RK vítaná. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS, Ing. Tomáš Gešovský, 0915 874 598

3-izbový

1-izbový "pražský" byt s lodžiou po rekonštrukcii na Jazere

Dátum pridania: 17.4.2014

Ponúkame Vám 1-izbový "pražský" byt na Jazere – Važecká ul. (Košice MČ Nad Jazerom), s rozlohou 42 m2, v OV. Možnosť prerobenia na 1,5-izbový. Nachádza sa na 7. poschodí v 8 poschodovom bytovom dome s novými stúpačkami. K bytu prislúcha 6-m lodžia, kumbál pred bytom a pivnica. Orientácia bytu na JV. Byt je po 6-ročnej rekonštrukcii - nová elektroinštalácia, murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, nová kuchynská linka. V celom byte sú plastové okná a plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbu. CENA: 46.999,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

1-izbový

3-izbový byt na Jazere s 2 lodžiami– Ždiarska ul.

Dátum pridania: 17.4.2014

RK Flexireal Vám EXKLUZÍVNE ponúka 3-izbový byt na Jazere s 2 lodžiami– Ždiarska ul. (Košice MČ Nad Jazerom), s rozlohou 65 m2, v OV. Nachádza sa na 12. poschodí v 13 poschodovom Zrekonštruovanom dome (nové stúpačky a výťah, zateplený). K bytu prislúchajú 2 lodžie a pivnica. Orientácia bytu na S/V. V okolí je dobrá občianska vybavenosť. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. CENA: 62.000,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

3-izbový byt na Jazere s 2 lodžiami– Ždiarska ul.

1-izbový byt s 2 lodžiami na Jazere – Stálicová ul.

Dátum pridania: 17.4.2014

1-izbový byt s 2 lodžiami na Jazere – Stálicová ul. (Košice MČ Nad Jazerom), s rozlohou 43 m2, v OV. Nachádza sa na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome s novými stúpačkami. Orientácia na Juh. Byt je v pôvodnom stave. CENA: 40.990,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

1-izbový byt s 2 lodžiami na Jazere – Stálicová ul.

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s 2 lodžiami na Jazere

Dátum pridania: 17.4.2014

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s 2 lodžiami na Jazere - Meteorová ul., s rozlohou 67 m2, v OV. Nachádza sa na 7. poschodí v 13 poschodovom bytovom dome, v ktorom prebieha kompletná rekonštrukcia. V bytu prislúcha pivnica a 2 lodžie, s ktorých 1 bude pri zatepľovaní vymurovaná s plastovým oknom, čo zväčší kuchyňu. Orientácia 1 izby je na Sever ostatné miestnosti na východ. Byt prešiel rekonštrukciou - nová elektroinštalácia v jadre, murovaná kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou, kuchynská linka so sporákom a chladničkou. V celom byte je plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, vstavaná skriňa a bezpečnostné dvere. CENA: 68.999,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s 2 lodžiami na Jazere

Zrekonštruovaný a zariadený 2-izb. byt pri TU do PRENÁJMU

Dátum pridania: 17.4.2014

Zrekonštruovaný a zariadený 2-izb. byt pri TU - Zimná ul. (Košice MČ Staré Mesto), 62 m2, s balkónom. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom je byt) v zateplenom tehlovom dome s výťahom. Orientácia bytu na S/Z. Pred 4 rokmi bola realizovaná čiastočná rekonštrukcia - murované jadro, nová sanita a kuchynská linka. V celom byte sú plastové okná a plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou Byt sa prenajíma s novým kompletným zariadením. NÁJOM: 300,- € + Platba za média (správca, elektrina a plyn) na úrovni cca 150,- € Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511

Zrekonštruovaný a zariadený 2-izb. byt pri TU do PRENÁJMU

2-izbový tehlový byt pri Technickej univerzite - Zimná ul.

Dátum pridania: 17.4.2014

2-izbový tehlový byt pri Technickej univerzite - Zimná ul. (Košice MČ Staré Mesto) s rozlohou 57 m2 (51 m2 byt a 6 m2 pivnica), bez balkóna, v OV. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome. Byt je v pôvodnom stave so 4-rončnou kuchynskou linkou a upravenou kúpeľňou. CENA: 56.000,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

2-izbový tehlový byt pri Technickej univerzite - Zimná ul.

Veľkometrážny 1-izbový byt tehlový na Severe pri "Kembridži"

Dátum pridania: 17.4.2014

Veľkometrážny 1-izbový byt tehlový pri "Kembridži" – Tomášikova ul. (Košice MČ Sever) v osobnom vlastníctve.. Byt s rozlohou cca 60 m2 sa nachádza na 2.poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome, ktorý disponuje vlastným dvorom s možnosťou parkovania a kočikárňou. K bytu prislúcha pivnica a 9-metrová zasklená pavláč (spoločná ešte pre 1 byt). V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia - nová sanita a dispozičná zmena, ktorá bola zameraná na vytvorenie otvoreného priestoru. V byte je jedno plastové okno a renovované parkety. Byt sa predáva bez kuchynskej linky a sporáku. Momentálna dispozičné riešenie poskytuje možnosť upravenia bytu na 2-izbový. V okolí je výborná občianska vybavenosť. Centrum mesta je vzdialené 10 minút pešej chôdze. CENA: 63.500,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Veľkometrážny 1-izbový byt tehlový na Severe pri

3-izbový byt s lodžiou a príjemným výhľadom pri Astórii - Južná trieda

Dátum pridania: 17.4.2014

3-izbový byt s lodžiou a príjemným výhľadom pri Astórii - Južná trieda (Košice MČ Juh), s rozlohou 73 m2, s lodžiou, v OV. Nachádza sa na 7. poschodí v 8 poschodovom zateplenom bytovom dome s novými stúpačkami. Orientácia na V/Z. V byte sú plastové okná (okrem obývacej izby s lodžiou) a renovované parkety, pôvodne murované jadro. Inak je byt v pôvodnom stave. Centrum mesta vzdialený 5 min. chôdze. CENA: 72.000,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

3-izbový byt s lodžiou a príjemným výhľadom pri Astórii - Južná trieda

2-generačný RD (2 * 2-izbový byt + pivnica) pri Poliklinike Sever_za 180.000,- EUR

Dátum pridania: 17.4.2014

2-generačný RD (2 * 2-izbový byt + pivnica) pri Poliklinike Sever - Tolstého ul. (Košice MČ Sever) Obytná plocha domu je cca. 160 m2, ktorá pozostáva z 2 samostatných bytových jednotiek (2-krát 2-izbový byt) o rozlohe 60 m2 a 40 m2 pivničných priestoroch, ktoré boli na bývanie v minulosti využívané. Existujúca dispozícia domu je vhodná na spojenie bývania a podnikania, ako aj na spoločné nažívanie 2 generácii v jednej nehnuteľnosti. Obe podlažia, respektíve bytové jednotky pozostávajú z 2 izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety a špajzi. Dom je v pôvodnom stave s menšími úpravami a je celý podpivničený K domu prislúcha pozemok o rozlohe 237 m2. V okolí je výborná občianska vybavenosť. CENA: 180.000,- € + MOŽNÁ DOHODA V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

2-generačný RD (2 * 2-izbový byt + pivnica) pri Poliklinike Sever_za 180.000,- EUR

Rekonštruovaný 1-izbový byt na Južnej triede

Dátum pridania: 17.4.2014

Rekonštruovaný 1-izbový byt na Južnej triede (Košice MČ Juh), s rozlohou 38 m2, v OV. Nachádza sa na 1. poschodí v 5 poschodovom bytom dome, ktorý sa má zatepľovať. Orientácia bytu na Západ (do parku). Byt je po kompletnej 2-ročnej rekonštrukcii so zmenenou dispozíciou. V kuchyni je nová kuchynská linka bez sporáka. Murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je prechodová do izby. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou a nové dvere. CENA: 46.400,- € + Možná DOHODA V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Rekonštruovaný 1-izbový byt na Južnej triede

1,5-izbový byt na začiatku Jazera - Bukovecká ul.

Dátum pridania: 17.4.2014

1,5-izbový byt na začiatku Jazera - Bukovecká ul. (Košice MČ Nad Jazerom), s rozlohou 40 m2, bez balkóna v OV. Nachádza sa na 1. poschodí (pod bytom je kočikáreň a brána) v zateplenom bytovom dome. K bytu prislúcha kumbál pred bytom a pivnica. Orientácia na Východ. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. CENA: 44.500,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

1,5-izbový byt na začiatku Jazera - Bukovecká ul.

2-izbový tehlový byt na Severe - Kisdyho ul.

Dátum pridania: 17.4.2014

2-izbový tehlový byt na Severe - Kisdyho ul. (Košice MČ Sever), s rozlohou 65 m2, v OV. Nachádza sa na 4. poschodí v 4 poschodovom tehlovom dome s novou strechou, bez výťahu a balkóna. K bytu prislúcha pivnica. Orientácia na V/J/Z. Byt je v pôvodnom stave nutnou rekonštrukciou a možnosťou dispozičných zmien. CENA: 59.999,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

2-izbový tehlový byt na Severe - Kisdyho ul.

Rekonštruovaný 3-izbový tehlový byt pri športovej hale

Dátum pridania: 17.4.2014

Rekonštruovaný 3-izbový tehlový byt pri športovej hale - Československej armády (Košice MČ Staré Mesto), s rozlohou 68 m2, v OV. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome, ktorý sa bude zateplovať. K bytu prislúcha lodžia, zasklená pavláč a pivnica. Orientácia na S/J. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - murovaná kúpeľňa s toaletou a murovaných sprchovacím kútom, nová kuchynská linka. V celom byte sú plastové okná, plávajúca podlaha a dlažba, plastové okná, veľká vstavaná skriňa v chodbe. Šatník zo spálne. V byte sú prechodové izby. CENA: 82.000,- € + Možná DOHODA ! ! ! V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Rekonštruovaný 3-izbový tehlový byt pri športovej hale
Reality 1-20 z 125

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Sečovce? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Sečovce-Bačkov, Dargov, Dvorianky, Hriadky, Horovce, Moravany, Malé Ozorovce, Parchovany, Trnávka, Veľké Ozorovce, Zbehňov, Zemplínska Teplica
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang